Головна » 2017 » Травень » 26 » Звіт директора перед громадськістю
Звіт директора перед громадськістю

Навчальний рік завершується не  тільки святом Останнього дзвоника чи державною підсумковою атестацією, а  й підведенням підсумків цього року. Саме тоді приходить розуміння, скільки всього було зроблено, і скільки ще можна буде зробити в наступному навчальному році.

Традиційно такі підсумки підводить директор  нашої школи Галина Олександрівна Титаренко  під час звіту перед громадськістю.

Цього року звіт відбувся  23 травня в актовій залі нашої школи. На заході були присутні  вчителі,  батьки учнів школи, мешканці мікрорайону.

Галина Олександрівна  повідомила присутнім офіційні дані: про рух та успішність учнів, соціальний паспорт школи, особливості харчування в 2016/2017 навчальному році та   розповіла про активне шкільне життя.