Головна » 2017 » Травень » 28 » Зустріч з прикордонниками
Зустріч з прикордонниками

В останні дні навчального року в гості до учнів 7 класів завітав прикордонник Навчального центру Державної прикордонної служби України старшина Валентин Хиря. Ця зустріч була присвячена Дню прикордонника, який відзначається 28 травня. Старшина розповів про Навчальний центр в с. Оршанець, який  дає військову освіту і працевлаштовує випускників. «Є така професія – Батьківщину захищати», - наголосив Валентин у своїй  розповіді про Навчальний центр.  Семикласники  задавали питання, розуміючи, що безпека кордонів Батьківщини – справа нелегка. Після міні-лекції школярі мали змогу задати питання захиснику, який перебував  на кордоні нашої держави з березня 2014 року. (Він входив до складу мотоманевреної групи «Оршанець – 2», яку  в свій час очолював І. Ф. Момот.)  Запитували учні  про оснащення військових, реакцію місцевого населення на події, їхню прихильність до українських захисників, про ворожі сили. Наприкінці зустрічі учні сфотографувалися напам’ять з прикордонником.