Головна » 2019 » Квітень » 8 » Зустріч з письменником
Зустріч з письменником

До Міжнародного дня дитячої книги, який  усі  любителі книги відзначають 2 квітня,  бібліотекарем Мироник Л.Д. була проведена зустріч учнів 4-их класів з письменником Маснюком Валерієм Левковичом.

У Черкасах добре знають колишнього коректора Валерія Маснюка, який багато років працював у обласних газетах, а ще має за плечима дві вищі освіти, любить і добре знає українську мову, а отже, робить усе задля того, аби її знали й інші. Він написав та видав цікаві й корисні книжки «Вузлики на пам’ять», у яких під гаслом «Вєрко, нам не по дорозі» жартівливими віршами закликає читачів «жартома і веселенько вчити мовоньку рідненьку». Письменник навів приклади, як потрібно боротись з таким ганебним явищем у нашій мові, як суржик. А також розповів про своє життя. Діти із захопленням слухали знаменитого земляка. Їм так сподобались вірші, що вони розкупили всі книги, принесені автором.