Головна » 2017 » Жовтень » 14 » Зустріч з письменницею
Зустріч з письменницею

В рамках всеукраїнського місячника шкільних бібліотек відбулась зустріч учнів 4-А і 4-Б класів із сучасною черкаською письменницею, казкаркою, поеткою, лауреатом багатьох поетичних фестивалів Анною Володимирівною Григорович. Діти зачитуються її цікавою казкою “Чарівні пригоди конячки Камелії та зоряних дітей Дмитрика й Насті”, а також її віршами. Від письменниці діти дізнались про її книги, які вже видані і над якими працює та звідки бере героїв своїх книжок як, про творчі плани на майбутнє.

Своєю щирістю та добротою письменниця завоювала симпатії юних читачів. Анна Володимирівна подарувала шкільній бібліотеці 5 своїх книг. Запрошуємо познайомитися з книгою, яка допоможе нам з розумінням ставитися до людей з обмеженими можливостями, бути толерантними та милосерднішими, цінувати кожну мить життя, бути оптимістами в будь-якій життєвій ситуації.