Головна » 2020 » Січень » 30 » Зустріч з підкорювачами Антарктиди
Зустріч з підкорювачами Антарктиди

28 січня весь світ визначав видатну дату – 200 річчя з дня відкриття Антарктиди. В цей день школа радо  зустріла справжніх полярників, які завітали з цікавими розповідями про шостий континент. Це начальник станції «Академік Вернадський» ХVII та ХХІ антарктичної експедиції  Старинець Микола Полікарпович та  механік Храпач Володимир Васильович. В  живій бесіді діти багато цікаво дізналися про флору і фауну Антарктиди, про побут полярників, умови їх роботи на станції. Дослідники Антарктиди принесли справжні дива для українських школярів: яйця та пір’я пінгвінів, засушену рослину, яка існує тільки на шостому континенті, буклети про материк та власні відео і фото. Діти були надзвичайно вражені, і розповіді полярників ще довго обговорювали в шкільних коридорах.