Головна » 2018 » Січень » 24 » Зустріч з першим випускником школи
Зустріч з першим випускником школи

Роки ідуть, а пам’ять не вмирає…

… Ми завжди будемо пам’ятати героїв, що боронили і боронять територіальну цілісність нашої держави, адже саме вони  є прикладом того, як треба по -  справжньому любити свою країну.

Прикладом цього може служити історія життя Скуби Віталія Станіславовича, який поділився нею з учнями та вчителями.

Віталій - один з перших випускників нашої школи, був чемпіоном України з велоспорту, зараз являється учасником АТО.

Герой провів захопливу екскурсію свого  життя. Розповів про шкільні та студентські роки,особливу увагу акцентував на службі в армії та участі в антитерористичній операції.

Віталій  розповів про життя солдата, розкрив деякі тонкощі служби,змістовно розказав як відбувається сама операція. Його розповідь супроводжувалась показом фотографій, нагород, а також цікавим відео .

По закінченню зустрічі, герой подарував шкільному музею два військових берета, один з яких був частиною форми військових Британської Корони, а учні в свою чергу вручили йому конверт з листами для воїнів АТО.