Головна » 2017 » Березень » 10 » Зустріч з черкаською письменницею
Зустріч з черкаською письменницею

10 березня учні 4-Б зустрілись  з Анною  Григорович – сучасною черкаською казкаркою, поетесою, співачкою, громадським діячем, лауреатом багатьох поетичних фестивалів, володарем почесної літературної премії «Гілка золотого каштана» в номінації «Література для дітей» за казки «Чудесна дудочка», «Зелений трамвай». З 2014 року вона учасник проекту «Мистецькі експедиції» в якості журналіста, а з 2015 року брала активну участь в програмі «Громадський бюджет».  Діти із захопленням слухали розповідь письменниці, обговорювали події і героїв казки «Чарівні пригоди конячки Камелії та зоряних дітей Дмитрика та Насті», говорили про толерантне ставлення  до «зоряних» дітей з особливими потребами, про те, що всі люди народжуються не випадковo. Діти наперебій фотографувались із «справжньою живою»  письменницею.