Головна » 2017 » Березень » 23 » Зустріч учнів з письменницею
Зустріч учнів з письменницею

Знову цікаво пройшла зустріч учнів уже 5-Б 4-А класів з сучасною черкаською письменницею, казкаркою, поеткою, лауреатом багатьох поетичних фестивалів Анною Володимирівною Григорович. Діти із захопленням зачитуються її цікавою казкоюЧарівні пригоди конячки Камелії та зоряних дітей Дмитрика й Насті”. Від письменниці діти дізнались про її книги, які вже видані і над якими працює та звідки бере героїв своїх книжок, про те, що кожна людина народжується з важливою метою, що необхідно прагнути до здійснення своїх мрій. А ще Анна Володимирівна подарувала шкільній бібліотеці 3 книги, адже учні змушені записуватись у чергу, щоб прочитати казку. Казкарка із задоволенням фотографувалась зі своїми юними прихильниками.