Головна » 2018 » Січень » 1 » З Новим роком!
З Новим роком!

Дорогі учні, вчителі, батьки та щирі друзі школи!

Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Тому дозвольте від щирого серця привітати Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом і побажати міцного здоров’я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань!  Різдвяні  свята – це очікування дива та здійснення найзаповітніших мрій. Ми готуємося до них  ще у грудні. У вестибюлі засяяла вогниками красуня-ялинка,  неподалеку розташувалися її молодші сестрички «еко-ялинки», виконані у різних техніках. Класні колективи прикрасили  свої кабінети: дощик, кульки, бурульки та іграшки виблискують всіма кольорами веселки, а на вікнах –  ажурні витинанки створюють святковий  настрій для мешканців усього мікрорайону.