Головна » 2019 » Вересень » 2 » З Днем знань!
З Днем знань!

Дорогі учні, вчителі, батьки та друзі школи! Від усього серця вітаємо Вас із Днем знань! Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед учнями знову гостинно відчиняються двері шкіл. 2019 – 2020 навчальний рік – 41 рік в нашій школі. Для усіх школярів вже стало доброю традицією  зустрічати  першокласників на подвір’ї школи. В цьому навчальному році традиційну шкільну лінійку замінив веселий флешмоб, в якому взяли участь майже усі учні.  Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
З нагоди свята бажаємо Вам незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів!