Головна » 2017 » Грудень » 7 » «Вшануємо гідних»
«Вшануємо гідних»

05 грудня до Міжнародного дня волонтера та з нагоди Дня Збройних сил України у Черкасах пройшов мистецько-патріотичний фестиваль «Вшануємо гідних». За мужність та героїзм, проявлені під час бойових дій у Донецькій та Луганській областях, активну волонтерську діяльність, небайдужість до чужого горя, за дотримання військових традицій і примноження звитяг українського народу понад 30 черкасців відзначили нагрудним знаком «За мужність і героїзм», наручними годинниками та подяками. Також за активну участь у заходах з національно-патріотичного виховання та волонтерську діяльність подяками міського голови нагороджено учнів 7-ми шкіл міста, серед яких і учениця 10 – А класу  нашої школи Воловіченко  Діана .