Головна » 2017 » Березень » 18 » Волонтерська допомога хвостатим.
Волонтерська допомога хвостатим.

До Міжнародного дня котів, який у всьому світі відзначається 1 березня , учні нашої  школи  зібрали понад 20 кг корму для хвостатих улюбленців. 16 березня відбулася передача їжі для тварин   представникам ініціативної групи «Допомога хвостатим».  Як повідомила  представник цієї групи, випускниця нашої школи Яна Тябут,   з першого дня передачі усі крупи підуть для варки каші, а корм буде  переданий тваринам, які знаходяться в даний час на лікуванні. Волонтерка також пообіцяла для молодших школярів організувати зустріч  з  представниками групи «Допомога хвостатим»та їх підопічними, а учням старших класів подякувала за допомогу та волонтерство. Керівник екологічного гуртка нашої школи        Ю. В. Супрунович висловлює щиру подяку батькам та учням за участь  у волонтерській акції "Щаслива лапа"