Головна » 2016 » Листопад » 23 » Вітання знавцям української мови.
Вітання знавцям української мови.

Адміністрація школи, шкільний парламент, учні, вчителі щиро вітають ученицю 6 – А  класу  Корпань Дарину , яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та бажають Дарині та її вчителю української мови та літератури Лідії Миколаївні Сіваченко   подальших успіхів у навчальних конкурсах та олімпіадах.

Надійшли результати ІІ етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

За його підсумками учениця 5-А класу Міщенко Анна  посіла ІІІ місце.  Під час конкурсу дівчина написала твір-розповідь на тему «Гірке дитинство Тараса» та виконала складні завдання по використанню у тексті слів з апострофами, фразеологізмів, спонукальних речень, звертань та діалогів. Це перша перемога Анни, але ми сподіваємося, що п’ятикласниця  і надалі буде демонструвати високі знання у різноманітних конкурсах.

Серед переможців і учениця 11 – М класу Клімова Альона, яка також посіла ІІІ місце у конкурсі імені Тараса Шевченка.  Альона нас радує своїми перемогами на конкурсах та олімпіадах вже багато років. Адміністрація школи, шкільний парламент, учні, вчителі щиро вітають Міщенко Анну і Клімову Альону та їх  вчителя української мови і літератури Тетяну Іванівну Хрякову  з перемогою у ІІ етапі Міжнародного мовно -літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та бажають подальших успіхів у мовознавчих конкурсах.