Головна » 2020 » Січень » 2 » Вітаємо учасників та переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін!

Майже два місяця, листопад та грудень,  в освітніх закладах нашого міста відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Ці олімпіадні змагання є скарбницею молодих талантів і створюють умови для реалізації та розвитку їх творчих здібностей, пробуджують інтерес у юної еліти України до наукової діяльності. З початку виникнення  навчального  олімпіадного руху в Україні, форма та характер завдань на олімпіадах  зазнали значних змін, що є наслідком як бурхливого розвитку  наукових знань  в наш час, так і перегляду та вдосконаленню підходів до сучасної  освіти. Цього навчального року за пальму першості із різних дисциплін змагалося 25 учнів нашої школи , 13 із них стали призерами та переможцями. Усі учасники ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад  не тільки  мірялися набутими знаннями, втілювали їх у практику, обмінювалися досвідом, а ще й  знаходили нових друзів та отримували задоволення. Результати такі:

Краснокутська Анна 9 – А клас ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з хімії ІІІ місце, вчитель  Овсієнко Н.І.

Колісник Анфіса 11 – І клас ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій ІІІ місце, вчитель  Аріткулова Л.Ф.

Хренова Амєлія 10 – М клас  ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з економіки  ІІІ місце, вчитель  Панченко Н.О.

Бондар Роман 7 – А клас ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з фізики ІІІ місце, вчитель  Засенко Л. П. та ІІІ місце  з математики, вчитель  Смагіна О.І.

Кравець Аліса 8 – А клас ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії ІІ місце, вчитель  Рашко  Л.  В.

Корпань Дар’я 9 – А клас ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії  ІІІ місце, вчитель  Онопрієнко  Н.Я., ІІ місце з географії   вчитель  Панченко Н.О.,ІІІ місце з української мови та літератури , вчитель Сіваченко Л.М.

Міщенко Анна  8 – А клас ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії  ІІІ місце, вчитель  Панченко Н.О. , ІІІ місце з української мови та літератури , вчитель Хрякова  Т. І.

Потупіс  Діана 11 – І клас ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії  ІІІ місце, вчитель  Панченко Н.О.

Лут Назар 11 – М клас ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади з біології І місце, вчитель Овсієнко Н.І.

Вітаємо призерів конкурсу, бажаємо наснаги, нових творчих звершень, а батькам і педагогам – терпіння, радості й задоволення від успіхів своїх дітей та вихованців!