Головна » 2017 » Червень » 26 » Випускний вечір 2017
Випускний вечір 2017

24 червня 2017 року в Черкаській  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 ім. І. Ф. Момота відбувся урочистий вечір  присвячений  врученню Атестатів про закінчення середньої загальноосвітньої школи. Наказ про випуск учнів зі школи зачитала заступник директора з НВР Засенко Л. П. До всіх присутніх зі словами привітання звернулися: директор школи – Г.О. Титаренко, перші вчителі – Ткачук Л. Ф. та Гора Л. М. , класний керівник 11 класу – Т. І. Хрякова.

Батьки учнів вручили адміністрації школи та вчителям подяки, як символ вдячності за виховання їх дітей. Звучали музичні вітання, які  дали змогу старшокласникам поринути у приємні спогади про навчання у початковій, середній  та старшій школі. Свято відбулося в урочистій, зворушливій атмосфері.