Головна » 2016 » Травень » 30 » Прощавай, початкова школо!
Прощавай, початкова школо!

В останні дні навчального року пройшов випуск у 4 класах, який підготували четверокласники разом зі своїми класними керівниками Аллою Михайлівною Іщук та Ларисою Василівною Бицюк. Діти пригадали, як вони прийшли вперше до школи у 2012 році, як вчилися читати, писати та рахувати, як звикали до нового життя, як працювали і відпочивали, готували концерти та виступи і брали участь та перемагали в конкурсах і змаганнях. Вони дякували батькам та першим  вчителям за свої перші перемоги та успіхи і дарували їм свої пісні. З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор школи  Галина Олександрівна Титаренко.  Продовжилося свято церемонією нагородження учнів свідоцтвами про закінчення початкової школи.

Відбулася на святі і зустріч з новим класними керівниками: Людмилою Василівною Рашко та Світланою Володимирівною Северіною, які поведуть дітей далі - з 5 по 11 клас. Майбутні класні керівники  привітали всіх присутніх зі святом і запевнили, що всі традиції класу будуть збережені і примножені, а в навчанні будуть тільки успіхи і досягнення. Ми приєднуємося до всіх вітань, що прозвучали на святі і бажаємо всім тільки успіхів, тільки добра, тільки яскравих вражень і подій.