Головна » 2018 » Червень » 10 » Випуск 9 –их класів
Випуск 9 –их класів

Залишилася позаду державна підсумкова атестація для  учнів 9-их класів . Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора, яке розпочалося із Гімну України. Директор школи  Галина Олександрівна Титаренко вручила дев’ятикласникам перший у їх житті документ – свідоцтво про базову загальну середню освіту . Щирі слова вітання в цей вечір лунали для випускників. З вітальними словами виступили: директор школи,  батьки випускників, їхні наставники – перші вчителі. 58 випускників попрощалися з дитинством – маленькою, безтурботною країною. Юнаки та дівчата зробили перші кроки в доросле життя і ці кроки були виконані під звуки вальсу, вальсу – прощання з дитинством. Свято залишило добрі враження в учнів, вчителів та батьків.