Головна » 2018 » Червень » 24 » Випуск - 2018
Випуск - 2018

Двадцять чотири учні нашої школи вступають у доросле життя і для них відбулося урочисте свято «Випускний – 2018». Серед випускників золота медалістка, неодноразова призерка міських та обласних олімпіад з базових дисциплін Рашко Ольга. Дівчина ще раз довела , що вона одна з найкращих учнів школи і міста, отримавши за всі здані нею  ДПА  дванадцять балів.  Розпочалося свято з чарівного вальсу випускників школи. Разом з класним керівником  Онопрієнко Наталією Яківною учні були запрошені на почесні місця. Директор школи Титаренко Галина Олександрівна  вручила випускникам атестати про повну загальну середню освіту,  похвальні грамоти за особливі досягнення в вивченні окремих предметів, а батькам подяки за виховання своїх дітей.
      З найкращими побажаннями до випускників звернулися класний керівник та перший вчитель Самолюк Світлана Миколаївна. Одинадцятикласники подарували глядачам чудові пісні, музичну та хореографічні композиції. Всі присутні із задоволенням переглянули відеоролик про шкільне життя випускників.
      Після шкільних урочистостей випускники взяли участь в традиційній ході та міському святі, на якому керівники міста та області привітали їх із закінченням школи та побажали успіхів у дорослому житті.
     Адміністрація школи, вчителі, учні, батьки вітають випускників із закінченням школи та бажають успіхів при вступі до вищих навчальних закладів!