Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Виховна година, присвячена Дню захисника Вітчизни
Виховна година, присвячена Дню захисника Вітчизни

12 жовтня відбувся відкритий захід для учнів 9-10 класів - виховна година, присвячена Дню захисника Вітчизни, за участі офіцерів Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби імені  генерал-майора Ігоря Момота .  Цей захід мав на меті розвинути в учнів  почуття патріотизму і поваги до учасників антитерористичної операції;  виховувати в учнів готовність бути повноцінними членами суспільства, які зможуть знайти шлях до стабільності, миру і злагоди в Україні.

Учасники  бойових дій в зоні АТО, майор Кудрявцев Петро Сергійович та старший сержант Черненко Ростислав Анатолійович,   розповіли учням  не тільки про будні військової служби прикордонних загонів, а й про  складну ситуацію на сході країни. Цікаво було почути розповіді військових  про ті місяці охорони державних рубежів, коли  очолював  мотоманеврену групу прикордонників  Ігор Федорович Момот. «Коли він був  поруч, на душі було спокійно», - зізнався у своїй розповіді про  «легендарного полковника» старший сержант.   Після виховної години члени учнівського самоврядування провели військовослужбовців до музейної кімнати мужності і відваги пам’яті І. Ф. Момота, де і завершилось спілкування учнів із захисниками Вітчизни.