Головна » 2018 » Квітень » 25 » Військово – патріотична гра «Сокіл» («Джура»).
Військово – патріотична гра «Сокіл» («Джура»).

25 квітня  на базі Черкаської загальноосвітньої школи  № 30 відбувся міський  етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), основною метою якої є національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій.

Участь у змаганнях взяли рої юних козаків із 34 загальноосвітніх шкіл нашого міста. У напруженій командній боротьбі та особистих змаганнях учасники та їхні ройові продемонстрували свої знання, вміння та практичні навики у видах: «Впоряд», «Творчий впоряд»,«Відун», «Надання першої домедичної допомоги», «Стрільба»  та  «Добре діло». Наша команда «Підкова» у складі Волочай Аліни (10 – А кл.), Велька Назара (10 – А кл.), Цимбала Руслана (10 – А кл.),Осадчого Дмитра (9 – А кл.), Руденко Марини (9 – А кл.),Іщенко Марії (9 – А кл.), Потупіс Діани (9 – Б кл.) та Шумського Владислава ( 9 – Б кл.) продемонструвала свої знання і вміння із стройової підготовки та виконання маршових патріотичних пісень козацької тематики, змагалися у подоланні уявних перешкод різними способами; удосконалювали навички стрільби та надавали першу медичну допомогу при пораненнях різного типу. Змагання між командами були напруженими, але цікавими та змістовними. І кожен із учасників мріяв про перемогу. Гарному настрою учасників змагань сприяли тепла сонячна погода, чудова природа, нові знайомства та приємне спілкування з друзями.