Головна » 2017 » Вересень » 22 » Відкриття спортивного майданчика
Відкриття спортивного майданчика

Новий спортивний майданчик зі штучним покриттям та вуличні тренажери облаштували на території нашої  школи . Його звели за кошти громадського бюджету. У минулому році ініціативу голови батьківського комітету О. В. Жукової  зі зведення спортивного комплексу на етапі голосування підтримали 754 жителі.

22 вересня відбулося офіційне відкриття сучасного спортивного майданчику. Право "першого голу" на футбольному полі надали секретарю міської ради Олександру Романовичу  Радуцькому та меценату школи  Араіку Рафіковичу  Мкртчяну.

Загалом на облаштування такого майданчику під відкритим небом спрямували загалом, 825 тисяч гривень.

Директор школи  Галина Олександрівна Титаренко наголосила, що тепер ми маємо сучасний спортивний майданчик, який відповідає європейським стандартам якості. Це футбольне поле, його можна облаштовувати й для гри у волейбол.

Відкриття спортивного майданчику ознаменував і товариський матч між учнями й випускниками школи.