Головна » 2018 » Червень » 1 » Відкриття пришкільного табору з денним перебуванням «Капітошка»
Відкриття пришкільного табору з денним перебуванням «Капітошка»

01 червня відбулася урочиста лінійка відкриття пришкільного табору з денним перебуванням «Капітошка». В цьому році в пришкільному таборі відпочивають  35  дітей. Основними завданнями пришкільного табору відпочинку є навчання дітей діяти у колективі, виявлення інтересів, захоплень дітей, навчання правилам здорового способу життя,  вивчення флори і фауни рідного краю, правил поведінки в природі, підвищення спортивної майстерності учнів

Директор школи  Г. О. Титаренко, начальник табору Н. А. Єкімова щиро привітали присутніх із відкриттям пришкільного табору. Свято розпочала хореографічна композиція "Діти землі" у виконанні танцювального колективу. Учні читали вірші, танцювали, співали та складали клятву весело відпочивати. Ведучі свята  побажали  щасливої дороги у чарівний світ розваг, веселощів та мандрівок.