Головна » 2018 » Жовтень » 3 » Вибори шкільного президента.
Вибори шкільного президента.

1 жовтня  у школі відбулися  вибори спікера шкільного парламенту.  Весь вересень 3 кандидати,  учні  9-10 класів, а саме Лубенець Анна, Хренова Амелія та Шостя Анастасія  балотувалися на керманича шкільної організації. Дівчата написали свою програму роботи на посаді президента школи, виступали  перед представниками усіх класів , вели дискусію, якою бачать шкільну організацію у майбутньому. 1 жовтня у виборах прийняли участь майже 280 учнів 5 – 11 класів. 12 – утрималися, решта поділили свої голоси між  трьома кандидатами. Найбільшу кількість набрала учениця 9 – Б класу Хренова Амелія.  Дівчина  досить популярна у школі, вона займається спортом, вокалом, хореографією , а ще спокійна, врівноважена, товариська.

Ми вітаємо Амелію з перемогою і бажаємо їй успіхів на цій посаді.