Головна » 2016 » Червень » 30 » В гостях у табору «Придніпровський»
В гостях у табору «Придніпровський»

30 червня представники нашої школи відвідали оздоровчий дитячій табір відпочинку «Придніпровський», що розташований на лівому березі Дніпра біля с. Чапаївка.  Саме в цей день адміністрація дитячого оздоровчого комплексу організували  захід , присвячений закриттю першої табірної зміни, на який були запрошені воїни АТО ,   представники черкаського козацтва,  директори  та учні  ЗОШ №26 ім. І. Ф. Момота і  Черкаської санаторної школи .

З невеликим привітальним концертом виступили учні нашої школи. Олександр Цибуля подарував усім присутнім пісню «7 шляхів», дівчата гуртка «Каприз» виступили з хореографічною композицією «Тримай мене», а найменші учасниці концертної програми Кошель Дарина і Глобенко  Даніела вразили усіх композицією «Усміхнися мені».

Усіх юних артистів  пригощали справжньою польової козацькою кашею,   морозивом та цукерками.