Головна » 2017 » Вересень » 14 » "Урок добра - 2017"
"Урок добра - 2017"

Четвертий      рік поспіль у перші вересневі дні учні других класів  запрошують у гості малят з дитячих садків, що знаходяться неподалік нашої школи. Класоводи другокласників проводять  «Урок Добра», на якому активними учасниками є і дошкільнята і школярі.   Усі разом вони співають, танцюють та  власноруч виготовляють символ ДОБРА, КРАСИ, МИРУ. Цього року таким символом стала білокрила голубка.  Цей захід проводиться у рамках співпраці  вчителів  школи  і вихователів дитячих садочків №70,№73 та №87  з метою виховання у дітей доброти, взаємопідтримки у спільних справах та налагодження дружніх стосунків між дітьми мікрорайону.

Адміністрація школи щиро дякує завідуючим, методистам та вихователям садочків за співпрацю.