Головна » 2017 » Травень » 6 » Урочистість до Дня пам’яті і примирення
Урочистість до Дня пам’яті і примирення

Напередодні Дня пам’яті і примирення у нашій школі пройшли заходи із вшанування всіх загиблих у кривавих боях, всіх тих, хто боронив рідний край. Учасники заходу згадали воїнів багатьох поколінь, зокрема і наших земляків лейтенанта Олексія Смаглія, що загинув у 1941 році, й генерал-майора Ігоря Момота, який поклав своє життя за Батьківщину у 2014.

У своєму виступі  директор школи Г. О. Титаренко  наголосила, що  «…ми маємо гідно вшанувати ветеранів війни, воїнів АТО. Адже одне з найбільших людських почуттів — це любов до рідної землі, рідного народу, але з ним не народжуються, воно виховується. Сьогодні до нас завітали і воїни АТО​, і воїни-інтернаціоналісти, рідні й друзі Ігоря Федоровича Момота. Сьогодні нас поєднали пам’ять і примирення: ми маємо пам’ятати полеглих і шанувати живих захисників України».

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Володимирович  Волошин подякував вчителям та директору школи за той вклад, що вони роблять у національно-патріотичне виховання підростаючого покоління та побажав усім присутнім мирного неба над головою.

Майор Ігор Волошин, представник Оршанецького прикордонного навчального центру нагадав, що війна триває і досі, досі гинуть наші люди, але також він відзначив, що Черкащина завжди народжувала справжніх героїв, завжди готових стати на захист Батьківщини.