Головна » 2016 » Травень » 7 » Урочистість до Дня пам’яті і примирення
18:34
Урочистість до Дня пам’яті і примирення

     6 травня у нашій школі  відбулася урочиста лінійка до Дня пам’яті та примирення, 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На урочистості завітали почесні гості: Почтаренко Володимир Васильович – брат Олексія Смаглія, заступник директора  Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Волошин Ігор Володимирович, депутат міської ради, голова Черкаської організації  учасників АТО Колісник Олексій Миколайович , представники Афганської спілки, друзі – прикордонники, бойові – побратими  Ігоря Федоровича Момота: Ложка Віталій Борисович, Васенко Микола Іванович, Головко Петро Миколаїович;  представники Навчального центру Державної прикордонної служби України, учасники бойових дій в зоні АТО: майор Кудрявцев Петро Сергійович, молодший лейтенант Гуцаленко  Олександр Леонідович.

   Сьогодні зібралися всі, щоб ще раз згадати тих, хто не повернувся з поля бою в далекому – 45 році, вклонитися воїнам афганцям. Вшанувати загиблих на Майдані - нашу «Небесну сотню»,  з тривогою в душі вшанувати  воїнів, які воювали і полягли смертю хоробрих на буремному Сході України.

   Відкрила урочисту лінійку до Дня пам’яті та примирення директор загальноосвітньої школи І – ІІІ ступеня  №26 ім. І. Ф. Момота Галина Олександрівна Титаренко, яка зазначила, що цього дня до школи  завітала епоха поколінь. Деякі з присутніх бачили війну не з книжок та журналів, а подвиг ветеранів сьогодні надихає воїнів боротися  за нашу незалежність та суверенітет.

Хвилиною мовчання вшанували полеглих воїнів та поклали квіти до меморіальної дошки І. Ф. Момоту  і  пам’ятника Олексія Смаглія.

 

 

До цього дня школярі готувалися заздалегіть, вони  власноручно виготовляли символ памяті  - червону макову квітку. 

 

Переглядів: 553 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]