Головна » 2017 » Червень » 9 » Урочистість з нагоди вручення свідоцтв про базову середню освіту
Урочистість з нагоди вручення свідоцтв про базову середню освіту

9 червня 2017 року в актовій залі школи зібралися учні, вчителі, батьки, гості для урочистого вручення документів про неповну базову середню освіту.

Цього року свідоцтва про базову загальну середню освіту отримали 50 дев’ятикласників. Четверо випускників отримали свідоцтва з відзнакою, а саме: учні 9 А класу Воловіченко Діана, Шпаченко Єлизавета та учні 9-Б класу Волочай Аліна і Шемшур Даніела. Усі відмінники продовжать своє навчання в стінах нашої школи.

Директор школи Галина Олександрівна Титаренко  привітала учнів з важливою подією в їхньому житті, вручила випускникам їх перші документи про освіту З вітальним словом до своїх вихованців також звернулися класні керівники 9-х класів Шевченко Алла Володимирівна та Хлівіцький Віталій Павлович.

У свою чергу, учні дякували своїм вчителям-наставникам, дарували квіти. Не обійшлося на святі без музичних номерів, які підготували для вчителів та присутніх гостей випускники. Завершився урочистий захід запуском у небо кульок з мріями та побажаннями випускників школи.