Головна » 2016 » Листопад » 19 » Учні черкаських шкіл відвідали музей І. Момота.
Учні черкаських шкіл відвідали музей І. Момота.

До Дня гідності та свободи в Україні, що за Указом Президента відзначається 21 листопада,  старшокласники шкіл  Південно – західного мікрорайону відвідали   музейну кімнату мужності і відваги пам’яті  генерала-майора Ігоря Момота. Військовий з легендарною славою, який навчався в нашій школі, загинув на Луганщині під час обстрілу  у липні 2014 року. Зі світлин та особистих речей «легендарного черкасця», які складають більшу частину міні- музею, учні дізналися про мужнього, хороброго воїна, що не шкодуючи власного  життя, захищав нашу Україну.    В музеї представлені і справжні артефакти, предмети доставлені із зони АТО.  Це військове спорядження, обереги, залишки зброї і військової техніки,  тощо. Заходи, проведені в музейній кімнаті, мають мету виховувати  в учнів почуття патріотизму, повагу до учасників антитерористичної операції, формування готовності бути повноцінними  членами суспільства, які можуть знайти шлях до стабільності, миру і злагоди в Україні.