Головна » 2018 » Грудень » 12 » У школі триває тиждень правових знань.
У школі триває тиждень правових знань.

В ці дні у школі триває тиждень правових знань.  Для 6 –их класів була проведена інтелектуально – розважальна гра «У світі права».  Метою даного заходу є  розвиток  у школярів інтересу до правових знань, популяризація  правових  законів та формування  правової  культуру школярів, вироблення навичок правомірної поведінки, підвищення зацікавленості та інтересу молодого покоління до правових знань. У розважальній формі діти  відповідали, розмірковували та доводили свою точку зору з  питань прав людини.

Шкільним бібліотекарем Мироник Л. Д. проведена правова година «Моє найголовніше право» учням групи продовженого дня. Леся Дмитрівна познайомила дітей з їх правами, закріпленими в Конституції, конвенції про права дитини, з книжковою виставкою «Твій обов’язок, твої права дитино», а також із рекомендаційними списками – корисної інформації, куди можна звернутись у випадку насилля. Ці списки розташовані у бібліотеці і кожен бажаючий може ними скористатись при необхідності. А ще була можливість на прикладі презентації казки «Дюймовочка» Г.-Х. Андерсена проаналізувати порушення прав казкових персонажів.