Головна » 2018 » Травень » 8 » У школі пройшло свято "Прощавай, Букварику!".
У школі пройшло свято "Прощавай, Букварику!".

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1-их класах нашої школи в кінці квітня та на початку травня.

Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі.

Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно. На чолі з класоводами Єкімовою Наталією Анатоліївною (1 – Б кл.), Мамалигою Оксаною Іванівною (1 – А кл.) та Гудзь Людмилою Анатоліївною(1 – В кл.) діти  вчили вірші, підготували гарні музичні композиції та проводили конкурси.

І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, як не залишили байдужими нікого.

На свято завітало багато гостей. Це і адміністрація  школи, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року.

«Букварик» випробовував кожного учня 1-го класу на «міцність» у знанні букв та щедро обдаровував подарунками. Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом зі своїми першими  вчителями.