Головна » 2019 » Грудень » 10 » У кіно за почуттям національної гідності
У кіно за почуттям національної гідності

«Чорний ворон» так називається повнометражний фільм, знятий за романом однойменного бестселера відомого українського письменника Василя Шкляра.

На прем’єру фільму завітали й учні  10-М класу. Серед присутніх були і представники учнівської міжпарламентської асамблеї (УМА) та найактивніші волонтери Черкас, яких нагородили «Орденом Холодного яру». З коротким виступом завітав директор  департаменту освіти  та гуманітарної політики  Черкаської міської ради  -  Сергій  Павлович Воронов. Це не можна назвати звичайним походом у кінотеатр за навчальним планом.

Зал вибухав оплесками, коли вибухали почуття.

Показ кіно був одним із циклу заходів, організованих до дня волонтерів  у Черкасах. Розпалили цікавість показові виступи – розбір та збір вогнепальної зброї  руками професіоналів.  Перед початком фільму діти могли ознайомитися з виставкою фотопортретів загиблих черкасців, які брали активну участь у бойових діях. Багато прізвищ виявилися такими знайомими, адже вони стали новими назвами для старих вулиць, якими колись ходили герої. Серед численних фотопортретів було і обличчя  колишніх учнів  нашої школи – Ігоря Момота та Антона Моспана.

Цей захід допоміг доторкнутися до того чого ми ніколи не бачили завдяки нашим захисникам – до війни та до того чого ми вже ніколи не побачимо – до нетлінної історії нашого народу.