Головна » 2016 » Квітень » 16 » Турнір юних істориків-краєзнавців
Турнір юних істориків-краєзнавців

16 квітня 2016 року в приміщенні Черкаського гуманітарно-правового ліцею (ГПЛ) відбувся турнір юних істориків-краєзнавців. У турнірі брали участь учні загальноосвітніх навчальних закладів міста. Його мета розширення знань учнів з історії Черкащини. Команду нашої школи представляли учні 8-А, 9 – А та  10-М класів: Шпаченко Єлизавета, Рашко Ольга, Чудов Володимир та Юхимець Максим.

Кожна команда, отримавши маршрутний лист, «вирушала в дорогу» по п’яти станціях: «Тисячолітня давнина» (прадавні культури на Черкащині), «Козацька слава» (події Національно-визвольної війни середини ХVІІ ст. на території краю), «Перлини землі Черкаської» (об’єкти «Золотої підкови Черкащини»), «Вони прославляли наш край» (видатні діячі культури – уродженці Черкащини) та «Черкащина – серце України» . Учасників турніру чекали цікаві та різноманітні за формою змагання: вікторини, кросворди, брейн-ринг, комп’ютерне тестування тощо.