Головна » 2022 » Січень » 6 » Тренінг для вчителів «Сучасний урок в контексті компетентнісного підходу»
Тренінг для вчителів «Сучасний урок в контексті компетентнісного підходу»

Під час зимових канікул для вчителів школи було проведено тренінгове заняття «Сучасний урок в контексті компетентнісного  підходу»  спрямоване на вмотивування педагогів працювати за новими методиками та технологіями в умовах реалізації Концепції Нової української школи, формування необхідних компетенцій для успішної самоосвіти, самореалізації,  самовдосконалення при підготовці до сучасного уроку . Під час   заняття   була створена  неформальна, невимушена атмосфера  спілкування. Вчителі  початкової  школи взяли на себе роль експертів,  більшість із них не перший рік працюють за стандартами Нової української школи. Кафедра вчителів  математики, фізики  та інформатики  на чолі з директором школи  виконували функції вчителів, решта педагогічних працівників – здобувачів освіти. Всі   вчителі   із задоволенням  відвідали  цей  захід, тому що  методи  тренінгу роблять процес навчання цікавим та  необтяжливим .