Головна » 2017 » Травень » 6 » Тиждень початкової школи
Тиждень початкової школи

23 по 28 квітня 2017 року в нашій школі відбувся Тиждень початкової школи

Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. При складанні плану заходів вчителі врахували побажання та інтереси дітей

Девіз Тижня початкової школи:

«Кожній дитині – світло знань,

Кожній дитині - можливість творити,

Віру у сили свої без вагань –

Радість у цьому світі жити!»

До проведення Тижня учні початкових класів готувалися заздалегідь. Тому першого дня було організовано виставку малюнків на тему " Це прекрасна й чарівна, в гості йде до нас весна!" , виробів декоративно – прикладного мистецтва та конкурс читців.  Саме  в цей тиждень  завітали до школи гості,  вихованці  дитячих садків ,  для яких учні початкових класів підготували концерт. Цього ж тижня  відбувся і  День відкритих дверей для майбутніх першокласників. А закінчився тиждень виставкою кращих зошитів.

Тиждень початкової школи закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів і вихователів, які пробуджують у дітей бажання творити і пізнавати навколишній світ.