Головна » 2019 » Листопад » 22 » Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

Для підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах з 11 по 15 листопада 2019 року в рамках Тижня безпеки дорожнього руху шкільним бібліотекарем Мироник Л. Д. було проведено учням 3-А, 3-Б, 3-В, 4-В класів презентацію «Азбука безпеки» . Діти з цікавістю слухали історію створення  правил дорожнього руху, світлофора; про ОРГАНІЗАЦІЮ ДОРОЖНЬОГО РУХУ,  ПРАВОСТОРОННІЙ, ОДНОСТОРОННІЙ,  ДВОСТОРОННІЙ РУХ, ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПЕРЕХОДУ ВУЛИЦІ,  НАЗЕМНИЙ,  НАДЗЕМНИЙ,  ПІДЗЕМНИЙ  ПЕРЕХОДИ.

В кінці було проведено конкур «Відгадай загадку». За результатами заходу встановлено, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Учні проявили себе активними учасниками заходу, самі розповідали багато цікавих історій.  Ознайомились з виставкою літератури  «Твій друг – безпечний рух».