Головна » 2016 » Травень » 21 » Тиждень безпеки дорожнього руху.
Тиждень безпеки дорожнього руху.

Безпечний рух на дорозі – запорука безпечного життя! Під таким гаслом16 травня  розпочався тиждень безпеки руху у  нашій школі. Серед заходів, які були проведені у закладі, учням запам'ятався «Єдиний урок безпеки дорожнього руху», який відповідно до віку вихованців, проводився на виховних  годинах  представниками дорожньої поліції. Під час зустрічі з представником служби ДАІ обговорювалися проблеми руху на дорозі, коли його учасниками стають підлітки на мопедах та скутерах.

Учні  молодшої школи взяли участь у практичному занятті «Безпечна дорога зі школи додому», під час якого закріпили навички переходу дороги на пішохідному переході та біля світлофору.

А учні 7 – Б класу стали учасниками гри «Твій друг – безпечний рух». Мета даного заходу  поглибити знання учнів про правила дорожнього руху; повторити основні правила для  пішоходів та пасажирів; сприяти розвитку навичок поведінки на дорозі. У грі перемогла команда «Безпека».