Головна » 2020 » Квітень » 29 » Карантин - це не канікули, а можливість розвивати креативність
Карантин - це не канікули, а можливість розвивати креативність

Вдома нас залишив коронавірус. Не можна зустрічатися з друзями! Не можна ходити в театри і кіно!!! Не можна ходити один до одного в гості!!!  Карантин – це не канікули, діти мають навчатися далі.  А цікаві заняття можна знайти і вдома! Учні 9 – А класу уроки мистецтва сприймають по – новому, і на деякі речі мають зовсім не класичний погляд. Так вчитель мистецтва Невмивака Н. М. дала учням спробу створити власну інтерпретацію робіт  відомих  майстрів живопису.   Така інтерпретація -  спосіб піднести будь-який факт по-своєму, з точки зору сприйняття окремо взятої людини. В домашніх умовах  учні спробували повторити знамениті полотна. Це не тільки розвага, але і можливість ближче познайомиться с творами великих художників.

До вашої уваги декілька цікавих робіт.

"На лузі" робота Краснокуцької А. (інтерпретація роботи О. Ренуара)

«Золотые слёзы» или «Слёзы Фрейи» робота Шкаланді П. (інтерпретація  роботи Анни-Марі Зільберман )

"Королева Вікторія у  весільній  сукні" робота Гайдаш .М (інтерпретація роботи Ф. Вінтерхальтера)

"Крик" робота Кузнєцова М. (за мотивами роботи Мунка)