Головна » 2018 » Вересень » 3 » Свято шкільної родини
Свято шкільної родини

Закінчилися літні канікули і учні сіли за парти – розпочався новий 2018-2019 навчальний рік. Школа вітає нових мешканців – першокласників, які будуть навчатися за програмою Нової української школи. Їх радо зустріли перші вчителі:  Ткачук Лілія Феліксівна, Гора Любов Михайлівна, Стеценко Наталія Володимирівна.. В цьому році 90 учнів перших класів стали частинкою дружньої шкільної родини. Навчальний рік разом зустріли «Святом шкільної родини». Розпочали  свято урочистою ходою першокласників на подвір’ї школи.  Учнів, батьків та педагогічний колектив привітала директор школи Галина Олександрівна Титаренко .

Під урочистий козацький марш були внесені прапороносцями школи та  Головного  центру прикордонної служби  Україні прапор України та прапор Черкас. На святі звучали чудові пісні у виконані шкільних вокалістів, під час яких учасники хореографічного гуртка утворювали веселу рухавку.   Учні 1-их, 5-их,1-их та 11-го класу запустили у повітря кульки дитячих мрій. Одинадцятикласники вручили учням 10- их класів обереги, які будуть разом з малятами усі 12 років навчання. Для учнів всієї школи пролунав перший дзвоник, і першокласники  помандрували у Країну мудрості та знань.

Розпочався перший урок, який приніс першокласникам  багато позитивних вражень та створив добрий настрій.