Головна » 2018 » Травень » 26 » Свято «Останнього дзвоника»
Свято «Останнього дзвоника»

25 травня  пролунав останній дзвоник для учнів усіх шкіл України. З самого ранку школярі з букетами весняних квітів поспішали на свято, щоб попрощатися із школою на три літніх місяці. У цьому році школу закінчило 24 випускника. Під звуки чарівної музики та бурхливі оплески учнів, батьків, вчителів вони урочистим кроком з’явилися на лінійці разом з класним керівником Онопрієнко Наталією Яківною. Розпочали святкову урочистість учні 1 класів хореографічною постановкою  «Діти землі», вони ж побажали випускникам гарно здати іспити, поступити у ВУЗи, здобути улюблену професію.  Вшанували на лінійці і відмінників, цього року 50 учнів завершили  навчальний рік на відмінно. Випускники кружляли в останньому шкільному вальсі та наприкінці свята всі разом дали останній дзвінок 2017-2018 навчального року.
Дорогі друзі! Бажаємо вам під час літніх канікул добре відпочити і з новими силами продовжувати оволодівати ґрунтовними знаннями і бути справжніми патріотами рідної школи та Батьківщини.