Головна » 2016 » Травень » 30 » Свято останнього дзвоника.
Свято останнього дзвоника.

27  травня пролунав останній дзвоник для учнів всіх шкіл України. З самого ранку учні нашої школи з букетами весняних квітів поспішали на свято, щоб попрощатися із школою на три літніх місяці.

У цьому році школу закінчили  40  випускників. Під звуки  чарівної мелодії  та бурхливі оплески учнів, батьків та вчителів вони урочистим кроком з’явилися на лінійці разом з класними керівниками Людмилою Василівною Рашко та Юлією Вікторівною Супрунович. Теплим словом на лінійці привітала учнів директор школи Галина Олександрівна Титаренко.

На святі звучала чудові пісні у виконанні випускників та вокалістів школи, хореографічний ансамбль продемонстрував незвичайний флешмоб, випускники школи подарували всім присутнім чудовий вальс.

Наприкінці свята випускник школи Чечіль Сергій та  учениця першого класу Вихрестенко Інна дали останній дзвінок 2015-2016 навчального року.

На Свято останнього дзвінка завітали представники  Фонду Володимира Зубика та нагородили  учня 10 М класу Кравцова Микиту та ученицю 8 – Б класу Волочай Аліну   в номінації «Інтелект року» сертифікатами та грошовими преміями в розмірі 2000 грн. за перемогу в обласних етапах олімпіад та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН. Нагороду отримала  Наталія Іванівна Овсієнко , яаі підготували переможців.

Дорогі друзі! Бажаємо вам під час літніх канікул добре відпочити і з новими силами продовжувати оволодівати ґрунтовними знаннями і бути справжніми патріотами рідної школи та Батьківщини.