Головна » 2017 » Листопад » 25 » Свято осені в 3 – А та в 3 – В класах
Свято осені в 3 – А та в 3 – В класах

Щороку учні молодших класів разом зі своїми класоводами готують  для батьків свято осені. І кожного разу їм вдається це зробити цікаво й інакше. Не виключенням стала й ця осінь.Це свято завжди викликає в дитячих душах захват, адже яскраві декорації до нього, барвисті костюми дуже подобаються маленьким школярам. А батьки щоразу  в захоплені від своїх дітей, які зростають  та набираються нових знань і умінь, розвиваючи свої таланти завдяки класним керівникам , які всю душу вкладають у своїх вихованців.
  Цього разу свято осені стало особливою подією у 3 – А та 3 – В класах. Адже дітки, в очікуванні зими, попрощалися із літніми днями і у відзначення цього танцювали, співали, розігрували сценки. Крім того учні  розповідали багато віршів та виконали кілька тематичних пісень, грали у веселі ігри, брали участь у конкурсах.