Головна » 2018 » Травень » 7 » Святкова урочистість до День пам’яті і примирення
Святкова урочистість до День пам’яті і примирення

Вже декілька  років  поспіль до свята Перемоги додається  нова пам’ятна дата – День пам’яті та примирення. Тому щорічно,  на початку травня,  учні Черкаської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №26 ім. І. Ф. Момота   віддають  дань пам'яті тим, хто поліг у боях за нашу країну, хто віддав своє життя для   щастя українського  народу.

На святковій урочистості з промовою перед присутніми виступила директор школи Галина Олександрівна Титаренко: «Головне наше завдання – віддати данину героям війни. І тим, хто захищав Батьківщину десятки років тому, і тим, хто боронить її сьогодні. Ми повинні подякувати людям, які стали на захист країни у різні часи», зазначила вона у   своєму виступі.

Вшанувати  подвиг українського народу, його значний внесок в перемогу у Другій світовій війні  та вшанувати пам'ять черкасців, які загинули на сході країни в наш час, прийшли військові різних поколінь: воїни – афганці, прикордонники Навчального цетру с. Оршанець, воїни АТО. . У своїх промовах виступаючі висловили повагу усім борцям проти нацизму, воєнних злочинів та злочинів проти людяності, скоєних у роки війні і в наш час на сході країни.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні, Героїв небесної сотні, наших земляків, які полягли під час бойових дій на сході України. До меморіальних пам’ятних знаків І. Ф. Момоту та О. Смаглію  були покладені живі  квіти. Святкового настрою під час урочистостей забезпечили вокально – хореографічні виступи  учнів нашої школи.