Головна » 2019 » Квітень » 17 » Співпраця школи і поліції
Співпраця школи і поліції

17 квітня в школі  відбулася урочиста подія – відкриття просвітницько – профілактичного стенду співпраці школи і поліції.  Вже майже   три  роки в Україні, а в нашому місті з грудня  2018 року,   діє проект  «Шкільний офіцер поліції», який  передбачає  співробітництво загальноосвітніх навчальних закладів і Управлінь патрульної поліції Черкаської області.  Метою такої  співпраці  є налагодження відкритого продуктивного діалогу учнів з працівниками поліції при обговоренні важливих правових проблем та формування їхньої правосвідомої поведінки як у школі, так і поза нею.  Шкільні поліцейські у інтерактивній формі розкриють  такі важливі теми, як безпечна поведінка на дорозі та в побуті, поведінка у стресових або небезпечних ситуаціях, права дитини, запобігання та протидія насильству у сім’ї, булінгу та ін. Наприкінці заходу шкільні поліцейські провели інтегрований урок по правилам дорожнього руху.