Головна » 2017 » Листопад » 9 » Школярі відвідали обласну пожежно-технічну виставку
Школярі відвідали обласну пожежно-технічну виставку

8 листопада до пожежно-технічної виставки Управління ДСНС у Черкаській області завітали учні 3 А та 3 – В класів нашої школи.

За традицією екскурсія розпочалася з теоретичної частини. Керівник виставки Тимофій Іванович Андрійчук на прикладах із бойової роботи пожежно-рятувальних підрозділів розповів школярам про основні види надзвичайних ситуацій та подій, а також наголосив на основних причинах їх виникнення. Під час лекції, хлопці та дівчата уважно слухали екскурсовода, відповідали на питання та самі ставили безліч цікавих та часом навіть непростих питань.

Під час другої частини екскурсії відвідувачі ознайомились із експонатами та почули історію виникнення пожежно-рятувальної служби. В залі матеріально-технічного оснащення, учні  побачили спорядження рятувальників та дізнались якими інструментами користуються вони під час ліквідації надзвичайних подій, порятунку людей.

Особливу увагу відвідувачів викликала експозиція присвячена вибухонебезпечним предметам. Роздивляючись муляжі та осколки, діти уважно вислуховували поради як поводитися у випадку виявлення таких боєприпасів.