Головна » 2016 » Серпень » 15 » Школа готова до навчального року.
Школа готова до навчального року.

11 серпня 2016 року комісія департаменту освіти та гуманітарної політики перевірила стан готовності нашої школи до нового навчального року.

Комісія відмітила готовність до навчального року  кабінетів початкової та старшої школи.

Капітальні ремонтні роботи цього літа відбулися в 25, 26, 27 , 38 кабінетах старшої школи та 17, 18, 20, 34 кабінетах молодшої школи. Повністю був відремонтований коридор 2 поверху, кабінет інформатики, майстерні для юнаків та класна кімната для майбутніх учнів1 – А  класу. Нова дошка з’явилася у 48 кабінеті,  а 23 кабінет поповнився  ноутбуком.  За літні місяці вчителями школи  були реалізовані нові проекти: «Школа – це ми», «Велике починається з малого…» та відкритий музейний куточок «Історія нашої школи».

Адміністрація , рада школи  та батьтківський комітет дякує вчителям, батькам, завідуючому господарством Федорченку Л. О.,  робітнику  Коваленко М М.  та  техперсоналу  за зразкову роботу у літній період з підготовки школи до навчального року.