Головна » 2017 » Квітень » 20 » «Школа енергії»
«Школа енергії»

20 квітня 2017 року Воловіченко Діана учениця 9-А класу разом з вчителем біології та хімії Супрунович Ю.В. взяли участь у міській учнівській конференції «Менеджмент енергоефективності», яка проводилась в межах проектних днів «Школи енергії 2.0» в рамках Всеукраїнського проекту Асоціації « Енергоефективні міста України» на базі Черкаської спеціалізованої  школи № 3. Воловіченко Діана виступила з доповіддю на тему: « Енергоефективність та енергозбереження як нагальні потреби суспільства. Стан енергоефективності у м. Черкаси». У своїй доповіді Діана висвітлила питання   енергоефективності в нашій школі та  проект Кредитної Пропозиції НЕФКО в рамках програми Револьверного фінансування «Енергозбереження», який у даний час реалізується в нашій школі.