Головна » 2016 » Квітень » 23 » Шкільний конкурс «Міс Всесвіт»
Шкільний конкурс «Міс Всесвіт»

21 квітня в нашій школі у рамках фестивалю «Європейська весна» відбулося свято краси «Міс Всесвіт- 2016»  Учениці п’ятих - восьмих класів  представляли європейські  країни  і гідно виборювали звання найгарнішої, найрозумнішої та найстильнішої. Дівчата презентували два модних дефіле, взяли участь в інтелектуальному конкурсі, продемонстрували суддям усі свої таланти. Кожна учасниця виявилась гідною титулу «Міс Всесвіт», а переможницею стала учениця 7- А класу Волошин Анна, яка представляла Туреччину.  Приз глядацьких симпатій отримала Ольшевська Аліна , учениця 8 – А класу, (Україна). Титул «Міс Чарівність» - Шостя Анастасія (6 – Б ), Настя представляла Францію. «Міс Грація»  виборола Шкаланді Поліанна(5 – А), вона представляла Австрію. «Міс Вишуканість» - Пипченко Ілона , учениця 6 – А класу( Великобританія ), «Міс Ерудиція» - «Міс Італія» - Потупіс Діана (7 – Б). Вітаємо дівчат з перемогами та дякуємо всім учасницям за натхненну підготовку й неперевершений виступ.