Головна » 2018 » Вересень » 18 » Шкільний ярмарок «Дари осені»
Шкільний ярмарок «Дари осені»

Вже стало доброю традицією у нашій школі щедрої осінньої пори проводити  виставку-ярмарок   «Дари осені». На свято завітало багато людей – вчителі, батьки, школярі-продавці та школярі-купці, а також просто гості, увагу яких привернув гамір на шкільному подвір`ї. Загалом ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно. Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі, — всі класи взяли активну участь у заході. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено не тільки щедрі дари природи,  а й солодощі. Все було, як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що шкільному подвір`ї не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір; жарти, учні та батьки  у різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Усі учасники отримали неабияке задоволення. Щирі українські пісні, веселі руханки  та жарти надавали ярмарку  колориту, святковості і неповторності.  Ярмарок є благодійним. Кошти, які вдалося зібрати, підуть на реалізацію шкільних проектів.

Організатори, адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи закладу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, дідусям і бабусям школярів.