Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя
Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя

Вже стало травицією, що в жовтневі дні  у навчальних закладах проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, гасло якого  «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». З метою формування в учнів здатності й бажання дотримуватися здорового способу життя, навичок толерантного спілкування, розширення читацького світогляду шкільним бібліотекарем був проведений урок здоров’я «Ми за здоровий спосіб життя!» учням 6-Б класу, де вони дізнались про важливість дотримання правил здорового способу життя у повсякденному житті та твердої позиції у вихованні щоденних звичок.

Що здоровий спосіб життя – це посто й важливо, а багатьох захворювань можно уникнути завдяки правильному харчуванню, фізичній активності, уникненю шкідливих звичок. Особливо наголошено на вживанні тютюну і алкоголю - найбільш уживаних у країні речовин, що здатні викликати залежність. Про їх шкідливий вплив учні дізнались із пізнавальних мультфільмів: «Небезпечне занурення» і «Таємниця їдкого диму». Діти були під великим враженням від переглянутого.